بازرگانی آروند آراد پرنیا

طرح وام فروش محصولات بازرگانی آروند

شرکت بازرگانی آروند آراد پرنیا در نظر دارد به منظور رفاه حال پرسنل سازمان های محترم، طرح ویژه‌ای تحت عنوان آروند کارت را اجرا نماید. در این طرح ارائه کارت خرید به ارزش 150 میلیون تومان به افراد خواستار تسهیلات ارائه می گردد، سازمان های محترم ضمن ارائه معرفی نامه به تعداد متقاضی میتوانند کارت مورد نظر را دریافت نمایند .

نکته : سقف اعتبار خرید شما 150 میلیون تومان میباشد، اما این امکان وجود دارد که شما عزیزان بتوانید کمتر از سقف اعتبار ذکر شده خرید انجام دهید ( از 1 میلیون تومان  تا 150 میلیون تومان ).

بازرگانی آروند آراد پرنیا

شرکت بازرگانی آروند آراد پرنیا

شرکت بازرگانی آروند آراد پرنیا به عنوان یک شرکت معتبر و پیشرو در زمینه تولید و عرضه لوازم خانه و آشپزخانه جهت خودکفایی کشور فعالیت می‌کند. برخی از فعالیت‌ها و خدمات این شرکت به شرح ذیل می‌باشد.

بازسازی و نوسازی

0 تا 100 یک ساختمان

طراحی داخلی

دکوراسیون داخلی

انواع اکسسوری و یراق آلات کابینت

آشپزخانه، حمام و اتاق خواب

انواع تجهیزات داخلی ساختمان

هود، سینک، گاز، فر، ماکروفر

اجرای کابینت

طراحی و اجرای کابینت در انواع مدرن، کلاسیک و نئو کلاسیک

تجهیزات بهداشتی

انواع شیرآلات، روشویی، وان و جکوزی، حوله خشک کن و کابین لوکس

انواع پارکت، کفپوش، کاغذ دیواری

بازرگانی آروند آراد پرنیا

شرایط استفاده از آروند کارت

هر کارت به همراه یک معرفی نامه از طرف سازمان، مخصوص یک نفر از پرسنل می‌باشد و هر شخص با معرفی نامه و آروند کارت به مجموعه فروشگاه‌های مشخص شده از بازرگانی آروند آراد پرنیا مراجعه نماید، می‌تواند تا مبلغ 150 میلیون تومان از خدمات و محصولات این شرکت خریداری و در اقساط حداکثر 10 ماهه (بدون ضامن و کارمزد) پرداخت خود را انجام دهند.

مشاوره و راهنمایی
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.